Kancelaria Adwokacka Stryja & Wspólnicy

działa na rynku od 2003 roku. Obecnie posiada biura w Gliwicach, Warszawie, Wrocławiu oraz Ferrarze (Włochy). Liczny zespół prawników Kancelarii z różnymi zainteresowaniami zawodowymi gwarantuje, że Kancelaria wesprze swoich Klientów w różnych dziedzinach prawa oraz w różnych krajach.

O nas

Kancelaria Adwokacka Stryja & Wspólnicy

Kancelaria Adwokacka Stryja & Wspólnicy działa na rynku od 2003 roku. Obecnie posiada Biura w Gliwicach, Warszawie, Wrocławiu oraz Ferrarze (Włochy). Liczny zespół prawników Kancelarii z różnymi zainteresowaniami zawodowymi gwarantuje, że Kancelaria wesprze swoich Klientów w różnych dziedzinach prawa oraz w różnych krajach.

Kancelaria zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych, zarówno jako partner wspierający w działalności tych podmiotów zgodnie z regulacjami prawnymi (compliance), jak i wspierający w rozwiązywaniu doraźnych problemów związanych z ich bieżącą działalnością (spory sądowe, wsparcie w negocjacjach, reprezentacja przed urzędami).

Prawnicy Kancelarii posiadają również bogate doświadczenie w obsłudze osób fizycznych wspierając swoich Klientów w sprawach karnych, rodzinnych i cywilnych, w tym spadkowych oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Usługi

Sprawy cywilne

Sprawy karne

Prawnik dedykowany

Sprawy gospodarcze

Compliance

Sprawy rodzinne

Sprawy spadkowe

Sprawy pracownicze

Ochrona danych osobowych

Szkolenia

W ramach usługi szkoleń, Kancelaria prowadzi szkolenia z następujących zakresów:

 

 1. Polityka antykorupcyjna.
 2. Przestrzeganie przepisów RODO.
 3. Ryzyka i odpowiedzialność kadry zarządzającej.
 4. Inne, zgodne z bieżącymi potrzebami Klientów.

Klienci

Kancelaria Adwokacka

Stryja & Wspólnicy

Kancelaria Gliwice

ul. T. Kościuszki 30 lok.4
44-100 Gliwice

Kontakt do kancelarii

tel.: +48 32 330 67 50
tel./fax: +48 32 330 67 51
e-mail: kancelaria@stryja.pl

Kancelaria w Warszawie

ul. Sztormowa 3 lok. 12
02-654 Warszawa
e-mail: kancelaria@stryja.pl

Wszystkie firmy lub osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z Kancelarią i uzyskaniem pomocy prawnej, prosimy o wypełnienie formularza, oraz podanie danych umożliwiających kontakt. Odpowiemy niezwłocznie na każde zapytanie.

Zapraszamy do kontaktu

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Arkadiusz Stryja prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Stryja z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Kościuszki 30/4. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania zapytania. Dalsze szczegółowe informacje dotyczące administratora i zasad przetwarzania danych oraz przysługujących Pani/Panu praw znajdują się TUTAJ

  Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej ochrony moich danych osobowych

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Arkadiusz Stryja (Kancelaria Adwokacka Stryja & Wspólnicy) na podany powyżej adres poczty elektronicznej informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

  taknie

  Aby odwołać wyrażoną zgodę wyślij stosowną wiadomość e-mail na adres: kancelaria@stryja.pl