Prawnik dedykowany

Idea Prawnika Dedykowanego zrodziła się na podstawie doświadczeń zdobytych w trakcie wieloletniej współpracy z podmiotami gospodarczymi z różnych branż, które oprócz zleceń wymagających wiedzy z określonej dziedziny prawa oraz znacznego stopnia skomplikowania, zwracały się do Kancelarii o pomoc w sprawach dotyczących bieżącej działalności gospodarczej – w sprawach, których pozytywny wynik uzależniony jest od czasu reakcji oraz umiejętności szybkiego przedstawiania gotowych rozwiązań, przy jednoczesnej znajomości specyfiki działania Klienta.

Takie rozwiązanie przynosi najlepsze rezultaty, gdy prawnik jest na miejscu lub w stałym kontakcie z Klientem, ma bezpośredni dostęp do wszelkich potrzebnych mu dokumentów, zna mechanizmy i strukturę działania przedsiębiorstwa oraz branżę, w której przedsiębiorstwo działa, a dzięki stałej współpracy pogłębia swoją wiedzę z zakresu działania przedsiębiorstwa, co umożliwia bardziej efektywne działania.

W ramach współpracy oferujemy wsparcie prawne zwłaszcza w zakresie:

 1. obsługi prawnej;
 2. zgodności działania przedsiębiorstwa z przepisami prawa oraz z zasadami ładu korporacyjnego;
 3. opiniowania zawieranych umów;
 4. uczestnictwa w negocjacjach warunków handlowych umów, spotkaniach z kontrahentami;
 5. przygotowywania projektów umów oraz innych niezbędnych dla prowadzenia działalności gospodarczej dokumentów;
 6. występowania przed sądami powszechnymi, organami administracyjnymi, organami skarbowymi, zakładami ubezpieczeń społecznych;
 7. pomocy w efektywnym zarządzaniu majątkiem przedsiębiorstwa.

Kancelaria Adwokacka

Stryja & Wspólnicy

Kancelaria Gliwice

ul. T. Kościuszki 30 lok.4
44-100 Gliwice

Kontakt do kancelarii

tel.: +48 32 330 67 50
tel./fax: +48 32 330 67 51
e-mail: kancelaria@stryja.pl

Kancelaria w Warszawie

ul. Sztormowa 3 lok. 12
02-654 Warszawa
e-mail: kancelaria@stryja.pl

Wszystkie firmy lub osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z Kancelarią i uzyskaniem pomocy prawnej, prosimy o wypełnienie formularza, oraz podanie danych umożliwiających kontakt. Odpowiemy niezwłocznie na każde zapytanie.

Zapraszamy do kontaktu

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Arkadiusz Stryja prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Adwokacka Adwokat Arkadiusz Stryja z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Kościuszki 30/4. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą wykorzystane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania zapytania. Dalsze szczegółowe informacje dotyczące administratora i zasad przetwarzania danych oraz przysługujących Pani/Panu praw znajdują się TUTAJ

  Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej dotyczącej ochrony moich danych osobowych

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Kancelarię Adwokacką Adwokat Arkadiusz Stryja (Kancelaria Adwokacka Stryja & Wspólnicy) na podany powyżej adres poczty elektronicznej informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

  taknie

  Aby odwołać wyrażoną zgodę wyślij stosowną wiadomość e-mail na adres: kancelaria@stryja.pl